Půjčovna

Možnost zapůjčení

Materiál je možné si půjčit po domluvě s asistentkou PRJ. Doporučujeme domluvit se s předstihem alespoň měsíčním. Zapůjčenou věc je nutné převzít a vrátit ve skladu PRJ, nedomluvíte-li se jinak. Při převzetí si zkontrolujte stav a upozorněte na případné nedostatky. Správkyně skladu Vás poučí o používání. Poté jí sdělíte jméno, příjmení, adresu a datum narození, které případně zkontroluje podle občanského průkazu. Pro přebírání počítejte s cca 10 minutami. Nejpozději v té chvíli se domluvíte na termínu a způsobu vrácení. Případné změny jste povinen neprodleně ohlásit asistentce. Žádný materiál není možné zapůjčit ani pronajmout třetí straně.

Adresa skladu PRJ je: Pešlova 5/363, Praha 9, Vysočany, 50.112126N, 14.501711E. Kontakt na Dášu Brabcovou, správkyni skladu je: +420 702 004 819.

Ceník

Cena za vypůjčení se skládá z poplatku za každý den užívání. Při nedodržení termínu vrácení mohou být dny prodlení započítány do užívacích dnů a vystavujete se nebezpečí, že Vašemu příštímu požadavku nebude vyhověno. Částku lze uhradit v hotovosti při vracení.

Cena za zapůjčení na 1 den
Junák Ostatní
Andula zdarma 200 Kč
Dataprojektor EPSON 200 Kč 500 Kč
LCD televize 200 Kč 1000 Kč
Stan – chobotnice zdarma 4000 Kč
Ozvučovací souprava 500 Kč 1000 Kč

Užívacím dnem se rozumí den, kdy chcete věc k dispozici (tj. včetně případných nevyužitých dnů).

Příklad: potřebujete promítat v neděli na akci v Brně, která začíná již v pátek – budete-li schopen vypůjčit si projektor v pátek a vrátit ho v neděli, budete platit za tři dny (bez ohledu na to, že správce v rámci vlastních možností vydá projektor již ve čtvrtek a bude mít čas vzít si ho zpět až v úterý).

Další příklad: potřebujete si půjčit projektor na jednovečerní promítání v Praze – zaplatíte za jeden den (bez ohledu na to, že správce bude nakonec schopen si od Vás projektor vzít zpět až o tři dny později).

Odpovědnost

Osoba, která si předmět zápůjčky zapůjčí, je plně odpovědná za škody způsobené na předmětu nebo jeho příslušenství a Junák – český skaut, kraj Praha. může požadovat finanční či materiální náhradu v celém či částečném rozsahu. Z tohoto důvodu je třeba zaznamenat potřebné údaje o zapůjčení do Výpůjční knihy – kromě jiného především přesnou identifikaci vypůjčitele a datum a čas vrácení. Při vrácení pak stav přístroje. Vypůjčitel je povinen oznámit veškeré ztráty či závady na přístroji a jeho příslušenství.

Kontakt na asistentku PRJ: kancelar@praha.skauting.cz774 426 225

Materiál

Anduly

Pro závody a kurzy nabízíme celkem tři resuscitační pány (Anduly) a maskovací sadu zranění.

Resuscitační „Anduly“ Tři různé typy:

• Laerdal Little Anne
    • Základní model pro výuku resuscitace u dospělého člověka. Umožňuje snadný a realistický nácvik všech kroků KPR. Akustická indikace stlačení, simulace zprůchodnění dýchacích cest záklonem hlavy.
  • Ambu MultiMan
  • SimulAids (traing for life)

Maskovací sada

• k zapůjčení sada pro zdravotnické maskování

Dataprojektor EPSON

EPSON EB-535W

Ideální pro kvalitní prezentace v učebnách a malých klubovnách. Krátká projekční vzdálenost, 3LCD technologie pro věrné barvy a vysokou svítivost.

Parametry

• Barevný i bílý světelný výstup: 3.400 lumenů (1.900 lumenů ekonomický)
  • Rozlišení: WXGA tj.: 1280×800, (poměr 16:10)
  • Kontrastní poměr: 16.000 : 1
  • HDMI vstup, VGA vstup
  • Projekční vzdálenost
    • Wide 0,5 m (53″ obraz)
    • tele 1,2 m (116″ obraz)

Spotřeba energie 298 W, 221 W (ekonomický), 0,28 W (pohotovostní režim) Rozměry výrobku 344×315×94 mm (šířka × hloubka × výška) Hmotnost výrobku 3,7 kg

Sestava:

• 1× projektor
  • 1× HDMI kabel
  • 1× napájecí kabel
  • 1× brašna

Seznam a průvodka v PDF.

LCD televize 32″

LCD TV Andersson A322FD

Vhodná na semináře, prezentace menšímu publiku, výstavy a pod.
Oproti běžným projektorům má vyšší rozlišení a tedy více obrázků na ploše.

• Úhlopříčka 32″ (81 cm)
  • Rozlišení: 1920×1080 pixelů (Full HD)
  • Svítivost: 500 cd/m2, sledovací úhel: 178°
  • Kontrast 100 000:1
  • Konektory: 2× HDMI, VGA, SCART, USB, Anténa (koax), Komponentní video, Audio
  • Rozměry: 80 cm × 50 cm × 10 cm, 11,6 kg
  • Příslušenství, papírová transportní krabice, dálkový ovladač, napájecí kabel.

Stan – chobotnice

Elegantní náhrada hangáru nebo běžného party-stanu.

K zapůjčení jsou celkem 2 kusy + 1 novější (Stan Jehlan Static Base 12m)

Ozvučovací soustava

Yamaha Stagepass 400

Vhodná pro sněmy, akce i malé koncerty velkých kapel.

Sestava obsahuje:

• 2 reproduktor
  • 1 odnímatelný mixpult uložený do jednoho reproduktoru (Analogové vstupy: 4 mono mic / line + 4 mono / 2 stereofonní linkový; digitální vstupy: USB Audio IN: iPod / iPhone exkluzivní)
  • 2 kabely k reproduktorům (červený jack) 6 m, (ukládají se do zad druhého repráku)
  • 1 napájecí kabel 230 V
  • 2 mikrofon DM-300B
  • 1 kabel k mikrofonu 5 m (Jack – XLR)
  • 2 kabel k mikrofonu 10 m (XLR – XLR)
  • 2 kontaktní akustický snímač KORG CM-200
  • 1 kabel stříbrný 2× Cinch – 3,5 jack pro připojení phone/mp3
  • 1 bezdrátkový mikrofon
  • 1 taška na kolečkách pro SP400
  • 2 stojan hliníkový, max 1,8 m, max. 30 kg.
  • 2 kabely pro nástroje

Vyžaduje napájení, není na baterky.

Yamaha Stagepass 400i – průvodce

Seznam a průvodka v PDF.